SISSEASTUJALE

HUVIKOOL

1. Õpilane tuleb eelregistreerida aadressil info@rakverejoogakool.com. Lisage enda ja õpilase täielik nimi ja õpilase vanus. Kui te ei ole kindel, mis klassi õpilane sobib (näiteks on ta varem joogat teinud, käinud eratundides, joogateraapias või individuaalõppes), siis kirjutage ka sellest samal aadressil.

2. Joogakooli sisseastumiseks tuleb lapsevanemal esitada avaldus, mis kestab kuni kooli lõpetamiseni ja mida ei pea igal aastal uuesti esitama. Avalduse saab täita kohapeal või välja trükkida kahes eksemplaris. Kui õpilane katkestab õpingud, siis tuleb ka selle kohta esitada avaldus.

 

3. Peale avalduse esitamist sõlmitakse teiega õppemaksu tasumise leping.

KÜLALISKAART

Õpilased, kes soovivad ise valida, mis joogatundides nad käivad, saavad seda teha külaliskaardiga. Külaliskaarti saavad kasutada ka need õpilased, kes juba käivad joogakoolis, aga soovivad erinevaid aineid lisaks võtta. Külaliskaardiga saab külastada kõiki meie poolt pakutavaid tunde (välja arvatud eratunnid) ja huviringe. Külaliskaarte saab osta kirjutades meile info@rakverejoogakool.com. Kindlasti lisage õpilase nimi, kellele kaart väljastatakse. Külaliskaardid on saadaval 5x45 min ja 10x45 min formaadis.